Starostka: Mgr. Lenka Dolejší


Místostarosta: Ing. Vítězslav Rolek


Předseda finančního výboru: Rudolf Ryzner


Předsedkyně kontrolního výboru: Svatava Lusková


Členové zastupitelstva: Martin Kleka



Josef Loníček



Stanislav Luska







Facebook

Připojte se k našim fanouškům na facebooku

Úřední deska

Vyvěšeno:
17.12.2018
Kategorie:

Vyvěšeno:
14.12.2018
Kategorie:

Vyvěšeno:
6.12.2018
Kategorie:

Vyvěšeno:
6.12.2018
Kategorie:

Vyvěšeno:
26.11.2018
Kategorie:

Návštěvnost

Právě připojeni - hostů: 33 










Chytré blondýnky

vase cesty bezpeci

Mapa stránek l Prohlášení o přístupnosti

 Copyright © 2011 Kojátky
stránky vytvořil specialweb.cz (tvorba www stránek l virtuální 3D prohlídky)